VSD

Lőrinc 2000 SE

UTE

Delta RSE

A tornán 7 csapat vesz részt, ők 1 darab 3 csapatos és 1 darab 4 csapatos csoportban előre meghatározott sorrend szerint, körmérkőzést    játszanak.

A csoportok első-második helyezettjei keresztmérkőzést, majd a győztesei a döntőt, vesztesei a harmadik helyezésért játszanak, a harmadik-negyedik helyezettek az 5-6-7. helyért játszanak. Minden mérkőzés 2 nyert szett 25 pontig tart pontig tart, legalább 2 pont különbséggel.

1:1-es játszmaállásnál a döntő szett 15 pontig tart, legalább 2 pont különbséggel, de térfélcsere nélkül.

A körmérkőzések helyezési sorrendjét a szerzett bajnoki pontok száma határozza meg. A győztes mérkőzésekért 2, a vesztesért 1 bajnoki pont jár. Pontegyenlőség esetén az összes nyert és összes vesztett játszmák arányát kell figyelembe venni, egyenlőség esetén az összes nyert és összes vesztett pontok arányát. Ha ez is egyenlő, akkor az egymás elleni eredmény számít.

A mérkőzések sorrendje:

Kezdés 1. pálya 2. pálya
időpontja:
9:00 Közgáz SC         -          Dunakanyar SE   Lőrinc 2000 SE         -                 Delta RSE
9:45 Közgáz SC         -          Lőrinc 2000 SE      Röppalánta -