NB II felnőtt / U21 műsor, eredmények - Felnőtt csapat

 
   
 
  JÁTÉKOSOK
ssz.       személy neve     születés dátum   mérkőzés     GY     V
 
1.       ANTAL GIZELLA     2003.04.01                
2.       BARTA IZABELLA     2003.07.19                
3.       BARTÓK NOÉMI     2000.07.23   3     1     2
4.       CSOMBORDI LORIN     2001.11.04   3     1     2
5.       DOROGI DÓRA     2004.03.22                
6.       GARAI ANNA VERONIKA     2001.10.02   2     1     1
7.       GERŐ VIKTÓRIA     2003.10.18                
8.       JÁRÓ BERNADETT     2003.09.30                
9.       KECSKÉS ESZTER IMOLA     2001.06.21   2           2
10.       KERESZTÉNY JOHANNA ORSOLYA     2002.06.18   1     1      
11.       LEOPOLD IRMA LILI     2001.05.10   2     1     1
12.       LIPCSEI ALEXANDRA VIKTÓRIA     2003.01.08                
13.       MAJSA ANDREA     2004.09.25                
14.       MALLER HANGA     2002.11.09                
15.       MÁTÉ JANKA     2003.02.19   3     1     2
16.       MÉSZÁROS LILI     2002.04.17                
17.       NAGY BERNADETT     1990.08.01   2     1     1
18.       NAGY EMESE LILLA     2002.06.16                
19.       NÉMETH HANGA     2004.01.03                
20.       PÁL NOÉMI LAURA     2000.12.04   3     1     2
21.       POLGÁR TEKLA     2002.11.07   3     1     2
22.       ROZGONYI NATÁLIA     2003.04.09                
23.       RUCZ RÉKA     2000.05.28                
24.       RUFF PETRA     2001.02.23   2     1     1
25.       RUPPL TÍMEA     1993.11.12   3     1     2
26.       SZALCZINGER FANNI     1998.12.18                
27.       UNGVÁRI EMESE ANNA     2001.09.18   1     1      
28.       WESZELY VIRÁG NATÁLIA     2001.05.03                
 
 
  MŰSOR, EREDMÉNYEK
 
Női NB II Nyugat `B` csoport
 
2020. szeptember 27. vasárnap 11:00   Közgáz SC és DSK   - Haladás VSE   2 - 3
 
2020. október 3. szombat 17:00   TRSE   - Közgáz SC és DSK   3 - 1
 
2020. október 17. szombat 15:30   Közgáz SC és DSK   - Röpisuli Sportegyesület   3 - 1
 
2020. október 25. vasárnap 11:00   MÁV Előre RA   - Közgáz SC és DSK    
 
2020. október 31. szombat 14:30   Közgáz SC és DSK   - TFSE    
 
2020. november 7. szombat 17:00   Palota VSN KFT   - Közgáz SC és DSK    
2020. november 20. péntek 19:00   Palota VSN KFT   -Közgáz SC és DSK    
 
2020. november 14. szombat 15:30   Közgáz SC és DSK   - UTE U21    
 
2020. november 21. szombat 16:00   Szent Benedek RA   - Közgáz SC és DSK    
 
2020. november 28. szombat 18:00   Haladás VSE   - Közgáz SC és DSK    
 
2020. december 5. szombat 14:30   Közgáz SC és DSK   - TRSE    
 
2021. január 10. vasárnap 15:00   Röpisuli Sportegyesület   - Közgáz SC és DSK    
 
2021. január 17. vasárnap 17:30   Közgáz SC és DSK   - MÁV Előre RA    
 
2021. január 24. vasárnap 18:00   TFSE   - Közgáz SC és DSK    
 
2021. január 30. szombat 14:30   Közgáz SC és DSK   - Palota VSN KFT    
 
2021. február 7. vasárnap 15:00   UTE U21   - Közgáz SC és DSK    
 
2021. február 11. csütörtök 17:30   Közgáz SC és DSK   - Szent Benedek RA