NB II felnőtt / U21 műsor, eredmények - Junior csapat

 NB II / U21 Nyugat "A" csoport -Közgáz junior
     
 
 
  JÁTÉKOSOK
ssz.       személy neve     születés dátum   mérkőzés     GY     V
1.       ANTAL GIZELLA     2003.04.01                
2.       BARTA IZABELLA     2003.07.19   1     1      
3.       BARTÓK NOÉMI     2000.07.23   2     1     1
4.       CSOMBORDI LORIN     2001.11.04   2     1     1
5.       DOROGI DÓRA     2004.03.22                
6.       GARAI ANNA VERONIKA     2001.10.02   1           1
7.       GERŐ VIKTÓRIA     2003.10.18                
8.       JÁRÓ BERNADETT     2003.09.30   1     1      
9.       KAJTOR ADRIENN PETRA     2003.04.09                
10.       KECSKÉS ESZTER IMOLA     2001.06.21   2     1     1
11.       KERESZTÉNY JOHANNA ORSOLYA     2002.06.18   1     1      
12.       LEOPOLD IRMA LILI     2001.05.10   2     1     1
13.       MAJSA ANDREA     2004.09.25   2     1     1
14.       MALLER HANGA     2002.11.09                
15.       MÁTÉ JANKA     2003.02.19   2     1     1
16.       MÉSZÁROS LILI     2002.04.17   1     1      
17.       NAGY EMESE LILLA     2002.06.16                
18.       NÉMETH HANGA     2004.01.03                
19.       NEUBRANDT NIKOLETTA     2003.03.15                
20.       PÁL NOÉMI LAURA     2000.12.04   1           1
21.       POLGÁR TEKLA     2002.11.07   2     1     1
22.       ROZGONYI NATÁLIA     2003.04.09                
23.       RUFF PETRA     2001.02.23   2     1     1
24.       SZABÓ DORKA     2004.05.06                
25.       TÓTH GYÖNGYVÉR     2002.07.17                
26.       UNGVÁRI EMESE ANNA     2001.09.18                
27.       WESZELY VIRÁG NATÁLIA     2001.05.03   1     1      
 
  MŰSOR, EREDMÉNYEK
2020. szeptember 27. vasárnap 16:00   DELTA Röplabda SE   - Közgáz Junior   3 - 0
 
2020. október 4. vasárnap 17:00   Széchenyi Győr   - Közgáz Junior   1 - 3
 
2020. október 25. vasárnap 11:30   SZoESE   - Közgáz Junior    
 
2020. október 31. szombat 17:00   Közgáz Junior   - BDSE/Emericus    
 
2020. november 5. csütörtök 17:30   Közgáz Junior   - MTK Budapest    
 
2020. november 8. vasárnap 16:00   VESC   - Közgáz Junior    
 
2020. november 14. szombat 17:00   Közgáz Junior   - 1. MCM-Diamant RÖAK    
 
2020. november 22. vasárnap 15:00   PTE-PEAC   - Közgáz Junior    
 
2020. november 28. szombat 14:30   Közgáz Junior   - DELTA Röplabda SE    
 
2020. december 5. szombat 17:00   Közgáz Junior   - Széchenyi Győr    
 
2021. január 10. vasárnap 17:00   BDSE/Emericus   - Közgáz Junior    
 
2021. január 17. vasárnap 15:00   Közgáz Junior   - SZoESE    
 
2021. január 24. vasárnap 12:00   MTK Budapest   - Közgáz Junior    
 
2021. január 30. szombat 17:00   Közgáz Junior   - VESC    
 
2021. február 7. vasárnap     1. MCM-Diamant RÖAK   - Közgáz Junior    
 
2021. február 13. szombat 17:00   Közgáz Junior   - PTE-PEAC