Versenyprogram - 2019-2020

Közgáz SC MRSZ országos versenyek - mérkőzések, időpontok, helyszínek

Az áthúzott mérkőzés, torna már lezajlott!

időpont   csapatok helyszín  
2019. október 05. szombat 10.00   OIB U19 torna   Közgáz, TFSE-Lónyay, VESC BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2020. október 13. vasárnap  10.00   OGYB U15 torna   OGYB U15 torna OGYB U15 torna Dág, Hunyadi J. u 1.
2019. október 12. szombat 16:30   Közgáz SC felnőtt : - RÖPKE SE BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2019. október 13. vasárnap 14:00   SZOESE : - Közgáz SC junior SZOMBATHELY KÁROLYI GÁSPÁR TÉR 4
2019. október 19. szombat 10:00   OSB U17 torna   Közgáz U17 "B", SZBBRA, VESC "A" BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2019. október 20. vasárnap 16:00   VESC : - Közgáz SC junior VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
2019. október 20. vasárnap 17:00   Jászberényi RK : - Közgáz SC felnőtt JÁSZBERÉNY LEHEL VEZÉR TÉR 5
2019. október 20. vasárnap     OSB U17 torna   Győr, Közgáz "A", KESI "B" Kecskemét Kocsis Pál SZKI
2019. október 26. szombat 11:00   Közgáz SC felnőtt : - Palota RSC BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2019. október 26. szombat 14:00   Közgáz SC junior : - MTK Budapest BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2019. november 3. vasárnap 15:00   1. MCM-Diamant RÖAK   - Közgáz SC junior KAPOSVÁR FŐ UTCA 40-44
2019. október 30 szerda 17:30   Közgáz serd.   Lőrinc 2000 SE BUDAPEST KINIZSI U. 2-6.
2019 november 02 szombat 10:00   OGYB U15 torna   Közgáz U15, Dág, Győri DRC BUDAPEST Kinizsi u. 2-6.
2020. november 3. vasárnap     OGYB U15 torna   Közgáz U15, Dág, Győr BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2019. november 3. vasárnap 17:00   LINAMAR - BRSE : - Közgáz SC felnőtt BÉKÉSCSABA DEÁK FERENC UTCA 6
2019. november 9. szombat 14:00   Közgáz SC junior : - DELTA Röplabda SE Érd BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2019. november 9. szombat 16:30   Közgáz SC felnőtt : - SZRSE BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2019. november 10. vasárnap     OIB U19 torna   Közgáz, TFSE-Lónyay, VESC VESZPRÉM  
2019. november 16. szombat 16:00   KISTEXT : - Közgáz SC felnőtt BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
2019. november 17. vasárnap     OSB U17 torna   Közgáz U17 "B", SZBBRA, VESC "A" VESZPRÉM  
2020. november 17. vasárnap     OSB U17 torna   Győr, Közgáz "A", KESI "B" KECSKEMÉT  
2019. november 24. vasárnap 17:00   Széchenyi Győr : - Közgáz SC junior GYŐR EGYETEM TÉR 1
2019. november 29. péntek 18:30   Közgáz SC felnőtt : - Vasas Óbuda BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2019. november 30. szombat 14:00   Közgáz SC junior : - Budaörsi DSE/Emericus SE BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2019. december 7. szombat 14:00   Közgáz SC felnőtt : - DSZC - Eötvös DSE BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2019. december 8. vasárnap 11:00   PTE-PEAC : - Közgáz SC junior PÉCS JAKABHEGYI ÚT 6
2020. december 8. vasárnap     OSB U17 torna   Közgáz "B", nem ismert    
2021. december 8. vasárnap     OSB U17 torna   Közgáz "A" nem ismert    
2019. december 13. péntek 19:00   RÖPKE SE : - Közgáz SC felnőtt KECSKEMÉT TÓTH LÁSZLÓ SÉTÁNY 2
2019. december 14. szombat 14:00   Közgáz SC junior : - SZOESE BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2019. december 21. szombat 14:00   Közgáz SC junior : - VESC BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2019. december 21. szombat 16:30   Közgáz SC felnőtt : - Jászberényi RK BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2019. december 22. vasárnap     OIB U19 torna   Közgáz, TFSE-Lónyay, VESC BUDAPEST  
2020. december 22. vasárnap     OGYB U15 torna   nem ismert    
2020. január 5. vasárnap 12:00   MTK Budapest : - Közgáz SC junior BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
2020. január 6. hétfő 18:30   Palota RSC : - Közgáz SC felnőtt BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
2020. január 11. szombat 14:00   Közgáz SC junior : - 1. MCM-Diamant RÖAK BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2020. január 11. szombat 16:30   Közgáz SC felnőtt : - LINAMAR - BRSE BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2020. január 18. szombat 16:00   DELTA Röplabda SE Érd : - Közgáz SC junior ÉRD SZÉCHENYI TÉR 1
2020. január 19. vasárnap 16:00   SZRSE : - Közgáz SC felnőtt SZEGED GYÍK UTCA 3
2021. január 19. vasárnap     OSB U17 torna   Közgáz "B" nem ismert    
2022. január 19. vasárnap     OSB U17 torna   Közgáz "A" nem ismert    
2020. január 25. szombat 16:30   Közgáz SC felnőtt : - KISTEXT BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2021. január 26. vasárnap     OGYB U15 torna   nem ismert    
2020. február 1. szombat 14:00   Közgáz SC junior : - Széchenyi Győr BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2020. február 7. péntek 18:00   Vasas Óbuda : - Közgáz SC felnőtt BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
2020. február 8. szombat 11:00   Budaörsi DSE/Emericus SE : - Közgáz SC junior BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162
2020 február 9. vasárnap     OIB U19 torna   nem ismert    
2021 február 9. vasárnap     OGYB U15 torna   nem ismert    
2020. február 22. szombat 14:00   Közgáz SC junior : - PTE-PEAC BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2021. február 22. szombat     OSB U17 torna   Közgáz "B" nem ismert    
2022. február 22. szombat     OSB U17 torna   Közgáz "A" nem ismert    
2020. február 23. vasárnap 15:00   DSZC - Eötvös DSE : - Közgáz SC felnőtt DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58