Aktuális

Ezen az oldalon hét - tíz napra előre írjuk ki a következő mérkőzések időpontjait, és a csapatok összeállítását. Itt találhatók még egyéb aktuális információk is!

 

Részletes versenyprogram:

2021. november 29. hétfő 19.30 – XI. Bercsényi u.

Bp. női I. oszt.

MAFC Winger – Közgáz női

2021. november 30. kedd

1037 Budapest, Folyondár u. 15

Budapest Gyermek Bajnokság

17.15 Vasas - Közgáz gyermek

Csapatnévsor: Bugár Hédi, Klacsán Panka, Kovács Heléna, Molnár Emma, Németh Viola, Pozder Milla, Szilágyi Lili, Tóth Kíra, Válya Anna, Veres Dorottya, Vukovits Sanja Edző: Porubszky Ágnes Találkozó: 16.30 Práter u.

 

2021. november 30. kedd

1093 Budapest, Kinizsi u. 2-6.

NB II. / U21 Nyugat "B"

17.30 Közgáz junior – Kispest SE

Csapatnévsor: Antal Gizella, Csombordi Lorin, Garai Anna, Gerő Viktória, Járó Bernadett, Kecskés Eszter, Leopold Lili, Mészáros Lili, Németh Hanga, Polgár Tekla, Schmidt Anna, Slezák Flóra Edző: Lestár László, Nonn Szabolcs

 

 

2021. december 01. szerda

1046 Budapest, Lakkozó u. 1.

Budapest Ifjúság Bajnokság

17.45 UTE - Közgáz ifi „A”

Csapatnévsor: Csapatnévsor: Barta Kamilla, Csobay Léna, Dora Karolina, Englert Eszter, Kalocsa Bereniké, Krizsanovszki Réka, Lénárt Hanna, Lipcsei Alexandra, Lippi Chiara, Magyar Milla, Mezei vera, Mészáros Dorka, Nagy Lejla, Szili Nóra, Szitás Tekla, Szmodits Emma, edző: Keppel Barbara Találkozó 16.45

2021. december 01. szerda 19.30 – IX. Kinizsi u.

Bp. női II. oszt.

Corvinus női - BKGDSE

 

2021. december 02. csütörtök

1096 Budapest, Vendel u. 10.

Bp. Ifjúsági Bajnokság

16.00 Közgáz ifi „B” – BVSC

Csapatnévsor: Balázs Letícia, Farkas Fanni, Győri Mira, Hanzmann Lili, Kovács Heléna, Sánta Bianka, Somkuti Emma, Szabó Dorka, Tolvéth Tünde, Vincze Hanna Edző: Lestár László Találkozó: 15.00 Vendel u.

2021. november 29. hétfő 19.30 – IX. Kinizsi u..

Bp. férfi I. oszt.

Közgáz férfi – Kertváros SE

 

2021. december 04. szombat

2030 Érd, Erzsébet u. 24. Bólyai János Általános Iskola

U 17 Országos Serdülő Bajnokság II. oszt. Nyugat

11.30 Közgáz U 17 serdülő – MAFC Nikola Tesla

13.00 NYBRSE - Közgáz U 17 serdülő

Csapatnévsor: Csapatnévsor: Barta Kamilla, Csobay Léna, Dora Karolina, Englert Eszter, Kalocsa Bereniké, Krizsanovszki Réka, Lénárt Hanna, Lippi Chiara, Magyar Milla, Mezei vera, Mészáros Dorka, Nagy Lejla, Szili Nóra, Szmodits Emma, edző: Keppel Barbara

Találkozó: 9.30 Kinizsi u. A csapat autóbuszal utazik!

 

2021. december 04. szombat

8400 Ajka, Sport u. 23. Városi Sportcsarnok

NB II. / U21 Nyugat "A"

14.00 Röpsuli Ajka - Közgáz felnőtt

Csapatnévsor: Bartók Noémi, Csombordi Lorin, Garai Anna, Járó Bernadett, Kecskés Eszter, Leopold Lili, Németh Hanga, Pál Noémi, Polgár Tekla, Rucz Réka, Ruppl Tímea, Slezák Flóra Edző: Nonn Szabolcs

Találkozó: 10.00 Kinizsi u. A csapat autóbusszal utazik.

 

 

Következő heti program:

időpont   verseny   csapatok   helyszín
2021.12.07, kedd 16.30
  Bp. ifjúsági bajn.
  Közgáz ifi "A" - BVSC
  Kinizsi u.
2021.12.08, szerda 17.00
   Bp. ifjúsági bajn.
  Vasas ifi "B" - Közgáz ifi "B"
  Folyondár u.
2021.12.08, szedra 18.45
  Bp. férfi I. oszt.   Pénzügyőr - Közgáz ffi   Kántorné sétány
2021.12.09, csütörtök 16.00   Bp. gyermek bajnokság   Közgáz gyermek - Palota
   Práter u.
2021.12.09. csütörtök 19.30   Bp. férfi I. oszt.
  Corvinus ffi. - BTDSE Taksony
  Kinizsi u.
2021.12.02. csütörtök 19.30    Bp. női I. oszt.   Közgáz női - BEAC   Vendel
2021.12.11. szombat 10.00   U19 Országos Ifjúsági Bajnokság   Közgáz ifi "A"-Kertváros, Győri DRC, ZTE
  Kinizsi u.
2021.12.11, szombat 11.30
  U19 Országos Ifjúsági Bajnokság   Közgáz ifi "B" - Delta, UTE B, VRCK
  Kazincbarcika
2021.12.12, vasárnap 11.00
   NB II/21   Közgáz felnőtt - Széchenyi Győr
  Kinizsi u.
2021.12.12, vasárnap 18.30
  NB II/21   Közgáz junior - Emericus   Budaörs

 

Kérünk mindenkit, hogy a Közgáz Volleyball Team hírlevelet olvassa el!

 

Edzésprogram 2021. szeptember 20.-tól

Itt található!